Паркур, танці, боулдерінг: на ВДНГ стартує облаштування урбан-парку (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
15:09 24.05.2021

За кілька днів, 28 травня, в Києві розпочинаються підготовчі роботи зі створення урбан-парку на території ВДНГ. Майбутній урбан-парк — це частина концепції спортивного кластера, що з’явиться на ВДНГ. Фінальну концепцію кластера покажуть у червні 2021 року.

Паркур, танці, боулдерінг: на ВДНГ стартує облаштування урбан-парку (ФОТО)

Як повідомляється на сайті ВДНГ, урбан-парк – це простір для занять спортом та проведення медійних заходів.

Тут побудують бетонний скейт-парк, майданчики для вуличних видів футболу, баскетболу, танців, воркауту й паркуру, клаймбінгу, боулдерінгу, доріжки для бігу, дитячі урбан-локації та столи для тенісу. Усі вони будуть безкоштовні для відвідування.

Крім тренувань, в урбан-парку планують регулярно проводити батли та джеми вуличних культур, реалізовувати спортивні проєкти та медійні заходи.

Важливою частиною простору стане і Street Culture Hub, який об’єднає спільноту вуличних культур із різних міст України разом з відомими атлетами, артистами та різноманітними командами. 

Майбутній урбан-парк — це частина концепції спортивного кластера, що з’явиться на ВДНГ.  Загальна концепція кластера формується з урахуванням даних із дослідження масового спорту в Києві, що було проведено в 2018 році, а також двох опитувань, які були проведені навесні цього року.

Фінальну концепцію спортивного кластера ВДНГ покажуть у червні 2021 року. Наразі всі охочі можуть ознайомитись із планом урбан-парку та залишити свої відгуки і побажання за посиланням.

Нагадаємо, у Бучі завершують будівництво Академії спорту (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися