Уляну Супрун з чоловіком висадили з таксі через прохання відчинити вікно

15:59 29.12.2020

Таксист висадив колишню виконувачку обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун разом з чоловіком з машини після прохання відкрити вікно.

Уляну Супрун з чоловіком висадили з таксі через прохання відчинити вікно

Про це Уляна Супрун розповіла в соцмережах.

Вона пояснила, що завжди просить у таксі відкрити вікна, бо дослідження довели, що так знижується ризик передачі SARS-CoV-2 в авто.

Сьогодні вчинили так само — попросили опустити скло на одному вікні на 2 сантиметри нижче. Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утвориться протяг. А він боїться захворіти. Тоді ми сказали йому, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували розказати про дослідження. Але він не захотів нас чути. Натомість запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19″, – розповіла Супрун.

Вона каже, що намагалася пояснити водієві, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Однак таксит стояв на своєму та запропонував вийти на півдорозі.

Пані Уляна також додала, що після цієї події викликала інше таксі, і водій спокійно відчинив вікно на прохання та довіз до пункту призначення.

Читайте також: Таксист інсценував пограбування, аби не повертатись до дружини

Нагадаємо, раніше медики спростували найпопулярніші міфи про коронавірус.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...