Укрзалізниця закупить нові плацкартні вагони із кондиціонерами і розетками

Автор: Тетяна Сененко
16:15 04.01

Закуплять вагони за бюджетні кошти, передбачені на 2022 рік у рамках програми оновлення пасажирського рухомого складу та інфраструктури.

Укрзалізниця закупить нові плацкартні вагони із кондиціонерами і розетками

Відповідний тендер на закупівлю оголосили в системі Prozorro.

“Завдяки вчасному прийняттю фінплану на поточний рік ми ще наприкінці минулого року оголосили тендер на закупівлю нової партії пасажирських вагонів. Йдеться про плацкартні вагони, які компанія не закуповувала роками і які доволі популярні у наших пасажирів. Завдяки закупівлі цієї партії ми зможемо повноцінно формувати поїзди з різних типів нових вагонів та пропонувати пасажирам комфортні поїздки за різними ціновими категоріями”, — зазначив член правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Нові плацкартні вагони матимуть сучасні елементи екстер’єру та інтер’єру. Зокрема, встановлять сучасне LED-освітлення, вакуумні санвузли, розетки з USB-портами, а також систему кондиціювання повітря. Швидкість таких вагонів сягатиме 160 км/год, а строк служби — не менше 30 років.

Крім того, Укрзалізниця планує цьогоріч замовити за кошти Державного бюджету ще 70 вагонів сидячого типу. Наразі компанія завершує розробку технічних вимог до них, найближчим часом буде оголошено відповідний тендер.

Нагадаємо, сучасний європейський електропоїзд відправили перший рейс  30 грудня 2021 року, за маршрутом №747 Київ — Львів.

Великий Київ у Google News

підписатися