Двоповерхове «слоненя». Укрзалізниця похвалилася новим потягом на Львів (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
18:37 29.12.2021

Сучасний європейський електропоїзд відправлять у перший рейс вже завтра, 30 грудня 2021 року, за маршрутом №747 Київ — Львів.

Двоповерхове «слоненя». Укрзалізниця похвалилася новим потягом на Львів (ВІДЕО)

Як ідеться у повідомленнях перевізника, поїзд Skoda City Elephant, який залізничники ласкаво називають «наше слоненя», уже готовий везти пасажирів Укрзалізниці.

Поїзд відправлятиметься з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інших.

Ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda побудови 2012 року здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року, і за 11 місяців був повністю оновлений.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Нагадаємо , “Укрзалізниця” вкрала 12 мільйонів гривень на ремонті “Бориспільського експреса”.

Великий Київ у Google News

підписатися