“Укрзалізниця” додала можливість онлайн-замовлень групових квитків: інструкція

Автор: Любава Лисичкіна
21:21 03.12.2021

“Укрзалізниця” запустила можливість замовлення групових квитків на поїзд через інтернет. Це поширюється на групи чисельністю від 10 осіб.

“Укрзалізниця” додала можливість онлайн-замовлень групових квитків: інструкція

Як повідомив перевізник,  таке замовлення групових перевезень вже доступне для пасажирів у бета-версії на порталі http://passenger-services.uz.gov.ua/.

Замовлення доступне вже з 3 грудня. 

Як це зробити:

  • Оформити заявку і оплатити бронювання можна віддалено на порталі, отримавши прорахунок і сплативши його за реквізитами.
  • Касу вокзалу треба буде відвідати тільки на фінальному етапі отримання квитків і сплати їх повної вартості ( майбутньому цей етап також переведуть у віддалений формат).

Також триває розробка ще ряду онлайн замовлень: пошук забутих речей, замовлення вокзального помічника для маломобільних пасажирів, замовлення спеціального вагона для перевезення людей з інвалідністю, а також замовлення вагона-автомобілевоза і вагона-салону.

Завершити роботу над запуском всіх типів онлайн замовлень планується до кінця січня.

Раніше щоб оформити групові квитки, треба було двічі звертатися до кас вокзалів. Спочатку потрібно було заповнити заяву і попередньо зарезервувати вагон, а потім – щоб здійснити оплату послуги.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на потяги за новим графіком.

Великий Київ у Google News

підписатися