Україну поділять на зони: що означає жовтий, помаранчевий і червоний “світлофор”

13:09 22.04

Уряд працює над стратегією виходу України з карантину, яку розкладають на тактику, на заходи і на те, як далі рухатися. Сьогодні вже вводяться певні визначення карантинних заходів і необхідності їх впровадження в рівнях – жовтий, оранжевий, червоний.

Україну поділять на зони: що означає жовтий, помаранчевий і червоний “світлофор”

Що означає цей “світлофор”, розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю РБК.

  • Жовтий – коли ситуація помірна і можна відпускати основні галузі, і працювати в дуже м’яких умовах карантину.
  • Помаранчевий – це якщо кількість хворих починає рости, і, припустимо, в окремому регіоні вже є один або два летальних випадки. Тоді цей регіон локалізується і закривається.
  • Червоний – це lockdown, коли регіон або країна фактично закриваються повністю, як зараз.

За словами прем’єр-міністра, треба навчитися жити в нових умовах щонайменше два роки. 

Світ змінився. І сумнівів ні у кого немає, що ми будемо жити в нових умовах. Ми всі повинні дотримуватися масочного режиму, дотримуватися певних правил дезінфекції, ми всі повинні дотримуватися соціальної дистанції, визначених правил поведінки в транспорті, в громадських місцях, в магазинах, і так далі. Тобто це цілий ряд речей, з якими ми повинні навчитися жити щодня. За розрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я, щонайменше наступних два роки”, – зазначив Шмигаль.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, станом на 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків і 13 смертей, а 100 хворих одужали.

загрузка...

Українців вже попередили про другу хвилю вірусу. Також стало відомо, що карантин в Україні можуть подовжити до 12 травня, але він може бути з пом’якшеними умовами (СПИСОК).

загрузка...