Український військовий створив додаток, який допомагає слідкувати, чи близькі та рідні у безпеці

Автор: Любава Лисичкіна
04:32 27.01.2023

При авторизації через соціальні мережі, автоматично захищають персональні дані. До того ж дані зберігаються локально на пристрої в зашифрованому вигляді.

Український військовий створив додаток, який допомагає слідкувати, чи близькі та рідні у безпеці Фото: ілюстративне

Як повідомляє ресурс Аin, цей застосунок доступний на iOS та Android.

Євген Коваль за освітою айтівець, наразі служить в теробороні. Він створив додаток MyState. Ідея створити такий додаток виникла у військового після того, як його підрозділ вивели з-під Бахмуту. Саме тоді росіяни обстріляли Київ. І айтівець зловив себе на думці, що численні “Як ти?” в чатах можна автоматизувати.

Відтоді Євген почав працювати над мобільним застосунком, який допомагає відстежувати, чи близькі у безпеці. Для розробника програма MyState став його першим авторським мобільним додатком.

“Для мене дуже важливо було створити продукт, який буде корисним для багатьох українців в ці нелегкі часи. Постійно приходять ідеї, як можна покращити MyState і я намагаюсь їх якнайшвидше імплементувати. Буду дуже радий фідбеку з приводу зручності користування, а ще охочим, які допоможуть покращити користувацький досвід, адже часу на роботу з продуктом в мене критично мало”, – розповідає Євген Коваль.

Для застосування потрібно його завантажити та встановити. Потім надіслати посилання-запрошення друзям та близьким. Після цього можна заходити в додаток, вказувати свій стан “Я добре/Я не добре”. А також лишати коментарі, геолокацію за необхідності, і перевіряти, чи все нормально у близьких.

Автор додатка наголошує, що при авторизації через соціальні мережі, автоматично захищають персональні дані. До того ж дані зберігаються локально на пристрої в зашифрованому вигляді.

Відомо, у дохід держави звернули 1 млн грн застави.

Великий Київ у Google News

підписатися