Український скелетоніст-юніор здобув тріумфальну перемогу на кубку в Австрії

10:58 10.01.2022

Скелетоніст-юніор Ярослав Лавренюк створив справжню сенсацію: молодий українець переміг на Кубку Тіролю (Австрія).

Світлодіодне освітлення

Спортсмен з Житомирської області здобув першу в житті перемогу на австрійському льодовому треку, йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці “Скелетон, Бобслей України”.

Ярослав Лавренюк став кращим за австрійських та німецьких суперників.

Професійна кар’єра Лавренюка триває всього кілька місяців. У листопаді 2021 року “Скелетон, Бобслей України” інформував, що Лавренюк “лише місяць тому зробив свій перший в житті спуск льодовим треком”.

Завдяки “дорослим” результатам 14-річний українець розпочав виступи на Кубку Європи. На перших двох перегонах у норвезькому Ліллехаммері він посів 22 та 21 місця.

Наступним змаганням, де виступить перспективний український спортсмен, стане Чемпіонаті світу-2022 серед юніорів. Світова першість відбудеться у Тіролі на треку, де Лавренюк здобув дебютну перемогу.