Перемогли Росію та Іспанію. Українські волейболістки виграли молодіжний Чемпіонат світу (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
16:13 19.12.2021

Українська пара Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко виграла Чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменок до 21 року. Світова першість відбулася у Таїланді.

Світлодіодне освітлення

На груповому етапі 18-річні українки виграли всі матчі й вийшли до плейофу з першого місця.

У матчах на виліт українки почергово вибили пари з Італії, Росії та Швейцарії.

У фіналі Хміль та Лазаренко перемогли іспанський дует Даніели Альварез Мендози та Софії Гонзалез Расеро з рахунком 2:1 (21-17, 18-21, 17-15).

Україна вдруге в історії перемогла на Чемпіонаті світу U-21 з пляжного волейболу. У 2011 році “золото” виграли Сергій Попов та Валерій Самодай, а от для жіночої збірної це перша медаль в історії.

Додамо, що Хміль і Лазаренко раніше виграли “бронзу” на Чемпіонаті світу U-19.

Як писав “ВК”, українка Ганна Позніхіренко вийшла у фінал турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF) W15 в Анталії (Туреччина).