Український прапор вже майорить в олімпійському Токіо

Автор: Марія Супрун
11:50 18.07

Українські спортсмени продовжують прибувати до Олімпійського селища Ігор ХХХІІ Олімпіади, які вже 23 серпня стартують в Токіо. Наразі тут мешкають наші представники дзюдо, боксу, стрільби з лука, академічного веслування та кінного спорту.

Український прапор вже майорить в олімпійському Токіо

За традицією країни-учасниці “вбирають” свої оселі, оздоблюючи їх національною символікою, повідомляє Національний олімпійський комітет.

Яскраво виглядає домівка, де впродовж найближчого місяця проживатиме Олімпійська збірна України. Українська команда розмістилась в будинку під назвою «Порт два» і займає його верхні чотири поверхи – з 14 по 17.

На фасаді домівки українців розміщені національні стяги та символіка, що ідентифікує нашу команду.

«Приємно, що ми маємо усі умови для гарної підготовки до виступу в Токіо. Все тут подобається. Номери комфортні. Харчування чудове. Нам в принципі більше нічого й не потрібно», – поділився своїми враженнями член Олімпійської збірної України Ігор Хмара, який виступатиме разом зі Станіславом Ковальовим у змаганнях з академічного веслування.

Як повідомлялося, літня Олімпіада повинна пройти в Токіо з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Серед них – 38 з міста Києва.

Український гімнаст Верняєв не поїде на Олімпіаду через допінг.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...