Український гімнаст Верняєв не поїде на Олімпіаду через допінг. Що каже спортсмен

Автор: Марія Супрун
11:36 13.07

Український олімпійський чемпіон з гімнастики Олег Верняєв не зможе поїхати на Олімпійські ігри в Токіо через допінг: його відсторонили від змагань на 4 роки. Проте спортсмен своєї вини не визнає.

Український гімнаст Верняєв не поїде на Олімпіаду через допінг. Що каже спортсмен

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Верняєва, Комітет з етики в гімнастиці (GEF) ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонію, яку знайшли у нього в організмі, достатня для дискваліфікації. Термін відсторонення від змагань рахуватимуть з листопада 2020 року. Але він не розуміє, як заборонений препарат потрапив у його організм.

«Чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних змагань і тренування відбувалися в полегшеному режимі? Чому тільки один тест дав позитивний результат, а ні один з майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої субстанції?» — запитує гімнаст.

Верняєв додав, що зараз не час опускати руки, оскільки арбітраж GEF ухвалив рішення, яке підлягає оскарженню і він це зробить.

Нагадаємо, Олег Верняєв є золотим та срібним призером Олімпійських ігор-2016 у Бразилії. Крім того, він є переможцем чемпіонату світу у 2014 році та тричі чемпіоном Європейських ігор (двічі у 2015 та у 2019 роках).

Як повідомлялося, літня Олімпіада повинна пройти в Токіо з 23 липня до 9 серпня 2021 року. Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Серед них – 38 з міста Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися