Український поет Максим Кривцов загинув на війні

Автор: Любава Лисичкіна
06:35 09.01

Йому було 33 роки. Максим любив працювати з дітьми. Зокрема, працював з ними у таборі «Строкаті Єноти».

Український поет Максим Кривцов загинув на війні
Світлодіодне освітлення

Про це у соцмережі Facebook написав письменник Любко Дереш.

«Сьогодні загинув поет Кривцов Максим. Мав удачу спілкуватися з ним і вести заняття, де він був як слухач, на ветеранській програмі “Голоси війни”. Дуже жива, дотепна, надзвичайно талановита людина», – розповів про нього письменник.

Максим Кривцов – автор книги «Вірші з бійниці». Вона була визнана однією з найкращих українських книжок 2023 року за версією українського ПЕН.  А пісня гурту Yurcash «Жовтий скотч» на слова Кривцова став саундтреком до фільму 2020 року «Наші котики».

На фронті Максим був з 2014 року. Згодом працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub. Після повномасштабного вторгнення знову пішов на фронт.

Письменник працював над ще однією книгою, яку не встиг завершити.

«Ось невеликий фрагмент із синопсису роману, який він надсилав на курсі, і який, на жаль, в цьому житті він уже не завершить.

“…Коли повертаємось із ротацій, їдемо в автівці додому, ми не відчуваємо щастя, хоча хочемо повернення. Напевне. Ми відчуваємо одне – порожнечу. Одну спільну на всіх порожнечу, колективну, як пам’ять. Ми захлинаємось нею і задихаємось від її випарів. Отже. Я хочу розповісти про багатоповерхівку, на 77 поверсі якої розміщений офіс телеканалу «Забуття». Вся розповідь відбуватиметься у межах найжахливішої програми у світі «Ток-шоу Війна»….”», опублікував її уривок Любко Дереш. До слова, Фастівська громада проводжатиме в останню путь захисника Максима Матвійчука.

Великий Київ у Google News

підписатися