Український гурт записав пісню, що буде саундтреком фільму BBC про війну в Україні

Автор: Любава Лисичкіна
00:35 06.08

Як відомо, у травні цього року український гурт «Антитіла» та британський співак Ед Ширан (Ed Sheeran) випустили спільну версію пісні “2Step”.

Український гурт записав пісню, що буде саундтреком фільму BBC про війну в Україні

Зазначається, що це англомовна версія пісні “Hello”.

Це перша пісня колективу після співпраці над хітом “2Step” з Едом Шираном. А також це друга пісня з майбутнього англомовного альбому “Антитіл”.

Так, у серпні 2022 року пісня “Hello” стане саундтреком до документального фільму міжнародної служби BBC про “Антитіла” та війну в Україні Frontman – Frontline. Стрічка вийде спочатку на спеціальній платформі BBC iPlayer, а потім також на каналах BBC News. Фільм має на меті розповісти жителям Сполученого Королівства та світові про творчість, життя гурту “Антитіла” до і під час війни, а також про військову службу на передовій.

” Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України, мир, а також про ті незворотні наслідки, які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора. З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували. Ми написали цю пісню як звернення до людства. Ми звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують”, – прокоментував лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

У відеокліпі використані кадри з версії 2019 року, за яку відповідав та у головній ролі якої є соліст гурту Detach – Олексій Веренчик, який також виступив режисером кліпу. Нові синхрони були зняті в Харківській області під час служби гурту “Антитіла” у складі 130-го батальйону Територіальної оборони міста Києва ЗСУ.

Зауважимо, ще до початку повномасштабного вторгнення “Антитіла” вступили до лав Територіальної оборони міста Києва Збройних сил України. А від 24 лютого розпочали військову службу в Києві.

Згодом, у квітні, батальйон, де служать учасники гурту, відправили на Харківщину. Там вони проходять службу в евакуаційному підрозділі “Маестро” парамедиками-стрільцями.  

Відомо,  український музикант випустив пісню про “Азов” (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися