Український гуморист довів пропагандистку Скабєєву до істерики (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
21:48 24.10.2021

Ведучий і гуморист  Ілля Клим, чия пісня про спалену Москву обурила російських пропагандистів.

Український гуморист довів пропагандистку Скабєєву до істерики (ВІДЕО)

Про це він написав у своєму Фейсбуці.

У коментарі «Главкому» гуморист розповів, як йому вдалося розізлити одіозну російську телеведучу федерального каналу Ольгу Скабеєву.

Артист, зокрема, зазначив, що не мав на меті стати героєм сюжету телеканалу «Росія 1», але істерика тамтешньої телеведучої його розважила.

«Доволі потішно було дивитися, як їх «штирить». Також цікаво спостерігати, як вони перекручують», – зауважив Ілля Клим.

За словами гумориста, пісня про те, як хтось підпалив Москву, була написана буквально тиждень тому для шоу «Наші без Раші», яке він із командою випускає на ютуб-каналі «Kolegi Studio!». Таким чином артисти мали на меті підняти бойовий дух українців, котрі зараз перебувають на Сході.

Ілля Клим також звернув увагу на те, наскільки ефективно працює російська пропаганда, адже цю пісню не транслював жоден телеканал, знайти її можна було лише в інтернеті.

«Треба розуміти, скільки наші сусіди виділяють грошей на інформаційну війну. І як, наприклад, в Україні з цим», – сказав ведучий. 

Нагадаємо, раніше Скабєєва не змогла не звернути увагу на випадок під час репетиції параду в Києві, коли військові заспівали відому пісеньку про Путіна.

Великий Київ у Google News

підписатися