Українські дзюдоїсти “вирвали” три медалі в останній змагальний день Відкритого Кубку Європи

Автор: Любава Лисичкіна
10:45 03.05.2021

В столиці Хорватії Загребі завершився другий в поточному році Відкритий Кубок Європи з дзюдо. В заключний змагальний день скарбничка збірної України поповнилася трьома нагородами.

Світлодіодне освітлення
Як ідеться у повідомленні Федерації дзюдо України, спортсмени вибороли  золото та дві  бронзи.

Золото у категорії до 100 кг завоював Антон Савицький, який не залишив шансів своїм суперникам. Три з чотирьох переможних сутичок 25-річний українець завершив достроково, а у фіналі з Зекай Шпаті з Косово переміг завдяки вдалому кидку на оцінку “Ваза-арі”.

Бронзу у цій  же ваговій категорії завоював ще один українець Євген Вегера. Після поразки у півфіналі від Савицького, за іронією долі у сутичці за бронзову нагороду Євген зустрівся ще з одним співвітчизником Данилом Гуцолом. В українському протистоянні сильнішим виявився саме Євген.

Ще одну бронзову нагороду у категорії до 81 кг зумів завоювати Гєворг Манукян. Після поразки у півфіналі від іспанця Мендіоли, у сутичці за бронзу Гєворг не залишив шансів супернику із Австрії Себастьяну Денггу.

Крім вищезгаданих призерів, 5 місце у заключний змагальний день зуміли посісти Данило Гуцол ( до 100 кг), Єлизавета Литвиненко (до 78 кг) та Василина Кириченко (понад 78 кг). Сьомої у надважкій ваговій категорії стала Руслана Булавіна.

Додому збірна України повернеться в ніч з понеділка на вівторок. Після цього більшість з спортсменів буде готуватися до Відкритого Кубку України, який 13 травня відбудеться в Києві.

До слова, українець Ігор Радівілов виграв золото чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики