Українець Ігор Радівілов виграв золото чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Автор: Галина Ворона
16:42 25.04.2021

Український гімнаст Ігор Радівілов здобув “золото” для України на чемпіонаті Європи-2021 зі спортивної гімнастики, який проходив 17 по 25 квітня у швейцарському Базелі. Наш спортсмен став найкращим у фіналі опорного стрибка.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту.

Ігор Радівілов показав чудові результати та посів перше місце в опорному стрибку.

Для гімнаста це друге поспіль “золото” на чемпіонаті Європи у опорному стрибку. У 2020 році, на Євро зі спортивної гімнастики він також виборов “золото” у цій дисципліні. Тепер у активі спортсмена загалом 11 медалей ЧЄ.

До слова, крім золота, наші спортсмени здобули дві бронзові нагороди: Анастасія Бачинська – у вправах на колоді та Ілля Ковтун у багатоборстві.