Українські артисти, які співають російською, не українці, а просто резиденти – Олег Скрипка

Автор: Галина Ворона
10:54 27.05

Фронтмен української групи “ВВ” Олег Скрипка вважає українцями тільки артистів, які пишуть і виконують пісні українською мовою. Ті ж, хто співає російською і їздить на гастролі в РФ, на його думку, не українці, а резиденти України, які просто живуть на цій території і залишаються частиною російського світу.

Українські артисти, які співають російською, не українці, а просто резиденти – Олег Скрипка

Про це він сказав в інтерв’ю “Комсомольській правді в Україні”.

Наша фірма не їде в Росію. Їде як раз постсовок. Нехай їде і залишається там. Я вважаю українськими тільки тих артистів, які україномовні. Потрібно поставити раз і назавжди крапки над “i”, – заявив лідер “ВВ”

Натомість, на його переконання, українцями можуть бути люди, які дійсно співчувають Україні і при цьому не є етнічними українцями, не мають нашого паспорта. Таким справжнім українцем Олег Скрипка називає  Джона Маккейн, “який стільки зробив для України”.

Ті, що їздять в Росію – нехай заробляють, але для мене вони не є українцями, вони просто резиденти України, вони не розмовляють українською, вони не знаходяться в світогляді українців, вони не живуть в українському світі. Вони живуть в патернах, в постсовку.

Нагадаємо, на початку березня фронтмен гурту “Vоплі Vідоплясова” Олег Скрипка випустив сольний кліп на сингл “Two Colors”. Це англомовна версія відомої української пісні “Два кольори” авторства композитора Олександра Білаша та поета Дмитра Павличка. Але прем’єра викликала скандал та бурхливе обговорення кліпу на нього.

Великий Київ у Google News

підписатися