Українське суспільство хочуть розхитати зсередини – Олег Синютка

Автор: Марія Супрун
13:20 24.05

Українське суспільство намагаються розхитати зсередини, і це вигідно перш за все державі-агресору.

Українське суспільство хочуть розхитати зсередини – Олег Синютка

Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі Прямому.

«Що відбулося сьогодні? Мені здається, що хтось виконав замовлення москви на те, щоб зіштовхнути українське суспільство. Чому це зроблено руками СБУ, не можу пояснити, тому що в здоровий глузд це точно не вкладається. З Деркачем вже було, з іншими агентами кремля, з Портновим і компанією це вже було. Що це відбудеться з Медведчуком, чесно кажучи, я не вірив. Тому що я вважаю, що давайте тоді вже краще путіна запросимо, тоді все зрозуміло, чітко і для всіх розставлені крапки над «і»», – сказав Синютка.

Синютка зазначив, що позиція Медведчука йому зрозуміла – він хоче в росію.

«Він буде робити все, щоб сьогоднішня влада здійснила обмін і він переселився з камери СІЗО, де він зараз перебуває. Це людина підневільна, яка буде робити все для того, щоб потрапити в кращі умови. Він вже в своєму житті колись був псевдоадвокатом Стуса, ухвалив рішення і вирішив всю долю свого життя. Це чітка сформована п’ята московська колона, була, є і нею залишиться», – сказав депутат.

Синютка додав, що опозиційність «ЄС» закінчилася того моменту, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, бо немає сьогодні влади і опозиції, є сьогодні єдина країна і єдина позиція. 

«Вважаю, що це спецоперація москви для того, щоб розбити українську єдність, бо ця українська єдність дає нам великий шанс для перемоги. Ця українська єдність є сьогодні основою нашого супротиву і найбільше, чого хочуть вороги – це розбити цю українську єдність. Ми точно не підемо цим шляхом», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

Нагадаємо, раніше в “ЄС” наголосили, що всі “заяви” Медведчука на адресу Петра Порошенка – це очевидна інформаційна диверсія в інтересах країни-агресора.

Великий Київ у Google News

підписатися