Україна зачинила кордон для іноземців з Індії

Автор: Галина Ворона
14:29 30.04

Через катастрофічну ситуацію із поширенням коронавірусу в Індії, спричинену “індійським” штамом коронавірусу, Україна закриває свої кордони для іноземців, які їдуть з цієї країни. Громадяни нашої держави, що прибувають звідти, мають пройти обов’язкову самоізоляцію незалежно від результату ПЛР-тесту.

Україна зачинила кордон для іноземців з Індії

Про це заявив заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 30 квітня.

Заборона почне діяти 2 травня.

За словами Ляшка, Індія щодоби реєструє рекордну кількість випадків коронавірусу  – майже 400 тисяч випадків COVID-19.

Уряд України ухвалив рішення про заборону перетину державного кордону від 00:00 2 травня іноземцям та особам без громадянства які прибули з Індії або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів”, – сказав Ляшко.

Водночас громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які повертаються з Індії, також підлягають обов’язковій самоізоляції, незалежно від наявності і результатів ПЛР-тесту.

Нагадаємо, однією з причин третьої хвилі пандемії став “британський” штам коронавірусу. Крім нього, двох регіонах виявили “південноафриканський” штам. Наразі Україна почала виходити з третьої хвилі COVID-19. Зокрема, Київ 1 травня скасовує локдаун.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...