Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо Євробачення-2023

Автор: Марія Супрун
16:13 17.06

Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо проведення Євробачення-2023 саме в нашій країні.

Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо Євробачення-2023

Про це написав міністр культури Олександр Ткаченко у відповідь на оприлюднену заяву Європейської мовної спілки щодо неможливості проведення Євробачення-2023 в Україні, хочемо наголосити про наступне.

За його словами, Україна не згодна з характером прийняття такого рішення – коли країну поставили перед фактом без обговорень можливостей інших варіантів.

Ми маємо всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони. Ми чесно виграли Євробачення – 2022 та виконали наразі всі умови в зазначені терміни щодо процесу погодження його проведення в Україні – надали відповіді та гарантії по безпекових нормах та можливі місця проведення конкурсу…Ми будемо вимагати змінити це рішення, тому що вважаємо, що зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці“, – йдеться у заяві.

Як писав “ВК“, 14 травня український гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі Євробачення-2022 з піснею Stefania. Після виступу лідер гурту Олег Псюк зі сцени закликав світ врятувати Маріуполь та “Азовсталь”. Згодом Kalush Orchestra продали Кубок Євробачення-2022, а гроші віддали на підтримку армії.

Сьогодні стало відомо, що конкурс “Євробачення” наступного року не може бути проведений в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися