Україна виборола свою першу перемогу на Євро-2020

Автор: Марія Супрун
18:11 17.06.2021

У другому матчі групового етапу Євро-2020 збірна України з футболу здобула непросту перемогу над командою Північної Македонії — 2:1.

оренда квартири Київ

Поєдинок відбувався на стадіоні в Бухаресті.

Так, на 29 хвилині матчу нашій команді вдалося відкрити рахунок – гол забив Андрій Ярмоленко. А вже через 5 хвилин після цього українцям вдалося забити ще один м’яч – в сітку ворот його відправив Роман Яремчук. Рахунок на кінець першого тайму – 2:0.

У другому таймі, на 55 хвилині, суперники змогли заробити пенальті. З ударом Аліоскі з “точки” Бущан впорався, але м’яч відлетів назад до македонця, який в дотик скоротив відставання в рахунку – 2:1.

Вже на 83 хвилині м’яч у штрафному майданчику потрапив у руку гравця команди Північної Македонії, проте Руслан Малиновський не реалізував пенальті.

Дотерпівши до фінального свистка, українці втримали перемогу.

Раніше збірна України у стартовому матчі Чемпіонату Європи з футболу поступилася збірній Нідерландів з рахунком 2:3. Наступна гра нашої команди запланована на 21 червня з Австрією.

Нагадаємо, 11 червня в Римі відбулося офіційне відкриття чемпіонату Європи з футболу, який мав відбутися минулого року, але був перенесений через пандемію.

Зазначимо, що гасло “Слава Україні – Героям слава” затверджено футбольним символом держави.