Збірна України програла в стартовому матчі Євро-2020

Автор: Марія Супрун
00:05 14.06.2021

Збірна України у стартовому матчі Чемпіонату Європи з футболу поступилася збірній Нідерландів з рахунком 2:3.

Поєдинок відбувався на «Йохан Кройфф Арені» в Амстердамі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

А вже друга половина матчу розпочалася з забитих м’ячів. На 52 хвилині рахунок відкрив нідерландець Джорджіньо Вейналдум, а через 7 хвилин Ваут Веггорст забив ще один гол.

Українці покращили ситуацію на 75 хвилині – забив Андрій Ярмоленко, а на 79 хвилині Роман Яремчук рахунок зрівняв – 2:2.

Водночас, останній гол на 85 хвилині залишився за Нідерландами: Дензел Дюмфріс ударом головою приніс своїй команді перемогу.

Наступні матчі збірна України зіграє 17 червня з Північною Македонією, а потім 21 червня — з Австрією.

Нагадаємо, 11 червня в Римі відбулося офіційне відкриття чемпіонату Європи з футболу, який мав відбутися минулого року, але був перенесений через пандемію. Того дня на стадіоні “Олімпіко” зустрічалися збірні Туреччини і Італії, перемогу в якому здобула Італія.

Зазначимо, що гасло “Слава Україні – Героям слава” затверджено футбольним символом держави.