Ukrainian Fashion Week вперше проходить в онлайн-форматі (ПРОГРАМА)

17:22 05.02

5 лютого в Києві стартував Ukrainian Fashion Week, який вперше проходить в онлайн-форматі і триватиме до 8 лютого. Дизайнери покажуть свої колекції на подіумі в Мистецькому арсеналі, а побачити колекцію зможе кожен поціновувач моди завдяки онлайн-трансляції.

Ukrainian Fashion Week вперше проходить в онлайн-форматі (ПРОГРАМА)

В цьому сезоні відбудеться 28 шоу, на яких українські дизайнери і міжнародні дизайнери представлять колекції в інноваційному форматі позасезоном – No Season. Таке рішення організатори ухвалили, щоб підтримати дизайнерів у нелегкий час. 

Свої колекції покажуть як постійні учасники тижня моди, так і молоді дизайнери, для їхніх показів створена платформа New Generation of Fashion і відведено окремий день, 8 лютого.

В рамках цієї платформи будуть представлені молоді дизайнери-учасники менторської програми від UFW, Graduate Show українських приватних fashion-шкіл і нові імена.

Розклад показів.

Долучитись до перегляду тижня моди можна безкоштовно на MEGOGO у розділі “Шоу” з будь-якого пристрою, який підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше. Окрім того, для зручності користувачів трансляція також відбуватиметься на молодіжному каналі MEGOGO LIVE.

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No season 2021 включатиме не лише покази, що будуть відзняті у Мистецькому арсеналі, а й відео/діджитал-презентації дизайнерів, що були підготовлені брендами для тижня моди.

Читайте також: Валентина Саніна-Шлее — киянка, що підкорила Нью-Йорк, полонила серця голлівудських дів та конкурувала з Гретою Гарбо

Нагадаємо, нещодавно Україна втратила дизайнера Сергія Єрмакова, який був єдиним незрячим модельєром одягу в світі.

Великий Київ у Google News

підписатися