Ukrainian Fashion Week фінішував: 28 унікальних шоу та «живі речі» з грибів

Автор: Любава Лисичкіна
19:30 09.02

У Києві завершився Український тиждень моди. Вперше за 23 роки він пройшов у цифровому форматі, без глядачів.

Ukrainian Fashion Week фінішував: 28 унікальних шоу та «живі речі» з грибів Фото: Facebook Ukrainian Fashion

Як розповіла одному з телеканалів  голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, за 4 дні показали 28 унікальних шоу від українських і міжнародних дизайнерів.  

За словами Ірини Данилевської, керівництво Ukrainian Fashion Week запропонувало новий і унікальний формат, який було названо phygital. Це новація, яка дозволила робити відео з подіуму у “Мистецькому арсеналі” і забезпечила перегляд відео показів  в будь-якому куточку світу.

В той же час   на Ukrainian Fashion Week запросили представників різних українських медіа, щоб працювати над показом разом. Отже, будь-який канал, сайт, видання отримали свій ексклюзив з подій, що відбувалися на подіумі “Мистецького арсеналу”.

Цього року вперше в Україні випускники Ukrainian Fashion Education Group створили «живі речі», вирощені в лабораторії у співпраці з S.Lab за допомогою грибного міцелію.  Всі моделі виготовлені з природних матеріалів, які повністю біорозкладні та абсолютно безпечні для Землі. До складу учасників групового проєкту ввійшли випускники UFEG Марія Сопіна, Юлія Орлова, Анастасія Чемерченко, Олена Гришина, Марія Руденко та Надія Коркіна.

Нагадаємо, Ukrainian Fashion Week стартував в Києві 5 лютого  і вперше проходив в онлайн-форматі. 

Як відомо,  нещодавно Україна втратила дизайнера Сергія Єрмакова, який був єдиним незрячим модельєром одягу в світі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...