Учасники бойових дій паркуватимуться у Києві безкоштовно

Автор: Галина Ворона
14:14 23.09

У Києві нададуть пільги на користування місцями для паркування учасникам антитерористичної операції на сході України, Операції Об’єднаних сил та членам сімей загиблих осіб, які мали статус учасників бойових дій.

Учасники бойових дій паркуватимуться у Києві безкоштовно

Таке рішення прийняли сьогодні, 23 вересня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримав 81 депутат.

За словами депутата Київської міської ради від “Євросолідарності”, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Порайка, метою прийняття цього рішення є розширення наявного обсягу соціальних пільг для осіб, які є учасниками бойових дій, членів сімей загиблих осіб, які мали статус учасників бойових дій, передбачених чинним законодавством України, шляхом надання пільг при користуванні місцями для паркування.

Необхідно зменшити економічний тиск та створити додаткові умови соціального захисту для осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, Операції Об’єднаних сил. Важливо визнавати їх особливі заслуги перед державою й українським народом, та надавати право на безкоштовне паркування при користуванні місцями для паркування у місті Києві”, – зазначив Андрій Порайко.

Читайте також: На Дарниці почали ремонтувати сквер, у якому з’явиться меморіал воїнам АТО

Нагадаємо, Київрада направить звернення до Ради і Кабміну щодо виплати “13-ї” пенсії.

Великий Київ у Google News

підписатися