Учасники АТО не можуть пройти реабілітацію: Київрада звернеться до Кабміну

Автор: Марія Супрун
16:40 04.03

Київрада звернеться до Кабміну та МОЗ щодо забезпечення проведення реабілітації учасників АТО у КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни». 

Учасники АТО не можуть пройти реабілітацію: Київрада звернеться до Кабміну

Таке звернення прийняли сьогодні, 4 березня, на пленарному засіданні II сесії Київради ІХ скликання. Звернення підтримали 80 депутатів. 

Проблемою є те, що до КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни» пацієнти госпіталізуються лише у плановому порядку, прийом ветеранів війни, у тому числі учасників АТО до зазначеного закладу було призупинено через карантин відповідно до постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року №1236. 

З огляду на це, Київрада звернулася з проханням вжити необхідних заходів реагування, а саме: напрацювати низку нормативно-правових актів, спрямованих на розблокування можливості реалізації планової госпіталізації та проходження реабілітації учасників АТО у Київському госпіталі.

Нагадаємо, раніше Марина Порошенко наголошувала, що у Київраді готові боротися за те, щоб учасники АТО проходили реабілітацію у столичному госпіталі.

Як повідомлялося, понад 40 киян-учасників АТО дочекались нових квартир.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...