«Ubiennale: Пробудження» чекає на вас до 3 грудня: вхід вільний

Автор: Любава Лисичкіна
22:38 28.11.2023

Бієнале цифрового та медіа мистецтва відкрилася в Музеї Києва та буде приймати гостей ще 5 днів до 3 грудня, з 12:00 до 19:00. Вхід вільний, завдяки підтримці Goethe-Institut

«Ubiennale: Пробудження» чекає на вас до 3 грудня: вхід вільний
оренда квартири Київ
Як повідомляє Ukrainian Biennale of Digital and Media Art, перший вікенд виставки супроводжувався аншлагом та став справжнім сімейним святом.
 
Сучасне українське цифрове та медіа мистецтво виявилось неймовірно цікавим як для дітей, так і дорослих. Виставку в перші дні вже відвідало понад 2000 людей.
 
Особливу увагу звичайно привертають VR-експонати, але не менш цікавими є інсталяції, відеоарт та AR-експонати. Понад 30 експонатів українських та міжнародних митців в цьому році обʼєднала головна тема UBIENNALE: ПРОБУДЖЕННЯ, що присвячена силі духу українського народу.
 
“В епоху війни, коли світ перебуває на перепутті, ця виставка стає особливим простором для роздумів про пробудження свідомості нації. UBIENNALE: ПРОБУДЖЕННЯ покликана не лише оголосити про біль та проблеми сучасності, але й акцентувати на внутрішніх змінах та точках росту, що зараз є духовною силою та вірою у краще майбутнє. У складний період історії це стає інтелектуальним та духовним викликом для глядачів… Ми відкриваємо двері у світ інсталяцій, відеоарту, VR та AR-експонатів, які надихають та діють на рівні відчуттів” – каже головний куратор бієнале Валерій Коршунов.
 
Фінансування проєкту здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.
 

Великий Київ у Google News

підписатися