У «ЄС» вимагають від Нацполіції пояснень щодо стеження за депутатом Київради Кононенком

Автор: Марія Супрун
19:29 07.04

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарнсть» направили звернення Голові Національної поліції України Ігорю Клименку, в якому вимагають надати інформацію щодо підстав незаконного стеження за депутатом Київради, генералом СБУ Віктором Кононенком.

У «ЄС» вимагають від Нацполіції пояснень щодо стеження за депутатом Київради Кононенком

Про це йдеться на сайті політсили. Як відомо, про факт незаконного стеження «Європейська Солідарність» заявила з трибуни Верховної Ради 30 березня 2021 року.

«У період з 25 по 30 березня 2021 року депутатом Київської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Кононенком В.І. було зафіксовано візуальне спостереження, яке він розцінив як підготовку замаху на його життя. При встановленні осіб, котрі здійснювали спостереження, один з них пред’явив посвідчення співробітника Національної поліції України», – йдеться у депутатському зверненні.

Народні депутати вимагають від керівництва Нацполіції надати відповіді на запитання:

  • Чи здійснювалось Національною поліцією України стосовно депутата Київської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Кононенка В.І. оперативні, оперативно-розшукові, слідчі чи інші (у тому числі візуальне спостереження) заходи.
  • Якщо так, то що стало підставою їх проведення.
  • Якщо ні, то яких заходів ужито Національною поліцією України для встановлення особи (осіб), котрі з використанням (можливо, підроблених) документів співробітників Національної поліції України здійснюють незаконне стеження.

Як повідомлялося, 30 березня «Європейська Солідарність» заявила про факт незаконного стеження за депутатом Київради, генерал-лейтенантом СБУ Віктором Кононенком. Раніше авто, яке стежило за генералом, засвітилося на акції «тітушок» (ФОТО).

Нагадаємо, за словами Кононенка, Київ завжди в зоні ризику, а наше завдання – зробити його безпечним для киян.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...