У Вишгороді готують до відкриття новий садочок – фото

Автор: Галина Ворона
03:41 25.05

У Вишгороді завершується облаштування нового корпусу дитячого садка “Ластівка”. Вже незабаром його зможуть відвідувати 100 малюків громади.

У Вишгороді готують до відкриття новий садочок – фото
Світлодіодне освітлення

Про  це повідомляє КОВА.

Як зазначається, старий корпус дитячого садочка розрахований на 185 дітей. Фактично його відвідують понад 250 малюків. Потреба у додаткових місцях вкрай актуальна. Крім дітей з самого Вишгорода, заклад відвідує і малеча з сіл, що поруч. Крім того, зростає кількість ВПО, є також потреба у забезпеченні місцями дітей військовослужбовців.

В новому корпусі “Ластівки” створять 4 групи – кожна по 25 вихованців. Тут також облаштовують музичну, фізкультурну та хореографічну зали, ігротеку.

З дітьми в окремих кабінетах займатимуться логопед та психолог. Кожна група матиме свій ігровий майданчик. На цокольному поверсі розміщені харчоблок та пральня. Також облаштоване укриття.

Сьогодні Київщина – лідер серед регіонів зі створення нових місць у дитячих садках. Лише торік створили понад 2,5 тис. таких місць. І продовжуємо цю роботу. Адже через повномасштабну агресію чимало садків були зруйновані окупантами і діти не можуть їх відвідувати. Тому наше завдання – відновити заклади освіти та забезпечити якісне навчання попри всі виклики”, – додали в КОВА,

Читайте також: Для садочка на Київщині облаштували укриття за понад 2,5 млн грн 

Нагадаємо, корейська компанія допоможе добудувати садочок у Бучі, який був пошкоджений під час окупації міста.

Великий Київ у Google News

підписатися