Для садочка на Київщині облаштували укриття за понад 2,5 млн грн

Автор: Галина Ворона
15:10 22.09.2023

У Крюківщинському садочку “Барвінок” облаштували укриття, де вихованці садочку можуть тривалий час перебувати під час повітряної тривоги. Кошти на ремонт виділили з місцевого бюджету – понад 2,5 млн грн. Наразі для захисної споруди ще додатково закуповують меблі.

Для садочка на Київщині облаштували укриття за понад 2,5 млн грн

Про це розповів голова КОВА Руслан Кравченко.

За його словами, площу укриття збільшили вдвічі – наразі це понад 600 квадратних метрів, де можуть вільно розміститися всі вихованці та колектив закладу.

В укритті встановили додаткову вентиляцію, обладнали другий вихід, відремонтували кімнати, зробили освітлення.

Тут усе для комфортного перебування малечі: дитячі ліжка, стільці та лавки, ігрові зони. Облаштовані місця для інклюзивних занять зі спеціалістами. А ще улюблений простір дітлахів – спортзал.

Є запаси питної і технічної води, усе для надання медичної допомоги. Також встановили дизельний генератор для резервного освітлення, є гучномовна система оповіщення та інтернет.

За даними голови КОВА, загалом у закладах освіти Київщини облаштували вже понад 1200 об’єктів цивільного захисту та укриттів. Вони розраховані на одночасне перебування майже 270 тис. людей. У близько 900 школах та садках укриття облаштували протягом останніх двох років.

Наразі покращуємо умови перебування ще у 68 укриттях закладів освіти. У трьох школах Білоцерківської громади, двох – Вишгородської та садочку Калитянської територіальної громади проводять підготовчі роботи до встановлення модульних укриттів”, – уточнив Руслан Кравченко.

Читайте також: У Білогородському ліцеї капітально відремонтували укриття на 400 дітей 

Нагадаємо, у Дарницькому районі облаштували нове укриття у Дитячій школі мистецтв.

Великий Київ у Google News

підписатися