У Військовій адміністрації Києва назвали найнебезпечніші напрямки

Автор: Володимир Хлєбников
20:29 13.03

В усіх районах Київської області та у столиці проводяться пошукові, контрдиверсійні заходи. Найбільш небезпечними напрямками лишаються Житомирський та Вишгородський.

У Військовій адміністрації Києва назвали найнебезпечніші напрямки

Про це йдеться у зведенні Київської міської військо-цивільної адміністрації (КМВЦА).

В усіх районах Київщини та в місті проводяться пошукові, контрдиверсійні заходи. У Бориспільському напрямку відбулися бої поблизу Баришівки, противник був зупинений, зазнав втрат та відмовився від наступу. Вся територія району лишається під нашим контролем“, – йдеться у повідомленні.

В населених пунктах Ірпінь, Макарів, Бородянка, Ворзель зафіксовані нічні обстріли. Вони не мають системності та наносяться від відчаю та безсилля переламати хід боїв. Виходячи з дій ворога можна зробити висновок, що топтання на місці з постійними втратами деморалізували його. Тому його дії направлені на грабування цивільного населення, зазначають в КМВЦА.

Читайте також: Пропуск журналістів до Ірпеня заборонено: подробиці

В Києві інфраструктура працює стабільно. Перебоїв у постачанні води, світла та тепла не зафіксовано. Крім того, громадський транспорт забезпечує безкоштовне перевезення пасажирів.

Важливо! Станція метро «Тараса Шевченка» працює лише як укриття.

Тероборона нараховує вже понад 30 тисяч людей, кількість яких з кожним днем зростає. На днях частина особового складу із них прийняла присягу на вірність українському народові. Всіх, хто ще хоче записатися до добровольчих загонів, прошу звертатися до районних адміністрацій міста Києва“, – сказав голова Київської військової адміністрації Микола Жирнов.

Як писав “ВК”, у столиці силами Гуманітарного штабу сформовано двотижневий запас необхідних харчових продуктів для двох мільйонів киян на випадок блокади міста.

Великий Київ у Google News

підписатися