Готові до блокади: Київ акумулював запасів їжі на два тижні

Автор: Любава Лисичкіна
11:36 13.03.2022

У столиці силами Гуманітарного штабу сформовано двотижневий запас необхідних продуктів харчування для двох мільйонів киян на випадок блокади міста.

Готові до блокади: Київ акумулював запасів їжі на два тижні
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, ті 2 мільйони киян, які не полишили свої домівки, не залишаться сам на сам у разі погіршення ситуації.

«Основне завдання столичної влади – забезпечити всім необхідним кожного киянина і не допустити гуманітарної катастрофи в Києві. Долучивши до процесу всі міські служби, іноземних партнерів та український бізнес ми сформували необхідні потреби і вже на сьогоднішній день підготувались до можливих дій в разі блокади. Ті 2 мільйони киян, які не полишили свої домівки, не залишаться сам на сам у разі погіршення ситуації», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що на сьогоднішній день Гуманітарний штаб забезпечує найнезахищеніші верстви населення і допомагає з логістикою роздрібній торгівлі, щоб мешканці мали змогу купувати все необхідне в магазинах та аптеках, які вже працюють.

Мондриївський нагадав, що   за останні дні зроблено максимум для того, щоб відкрились магазини та аптеки, а ціни в них зберігались на доступному рівні.  Крім того, в столиці виплачуються зарплати і пенсії. 

Влада просить мешканців Києва за можливості не тільки купувати все необхідне в магазинах, а й оплачувати комунальні послуги, які надаються також у повному обсязі.

У столиці працює комунальний транспорт, банки, заправки та автосервіси. Всю інформацію про працюючі заклади (аптеки; магазини; АЗС, тощо) можна дізнатися у додатку «Київ Цифровий».

Читайте також: Куди звертатись киянам із заявками на отримання продуктових наборів (АДРЕСИ)

Нагадаємо, кияни можуть отримати продукти через центри соцобслуговування.

Великий Київ у Google News

підписатися