“У вас щось сталось?” У Києві жінка сама підійшла до водолазів, які шукали її дві години

Автор: Тетяна Сененко
18:52 21.07.2021

У середу, 21 липня, на березі озера в парку Партизанської слави в Києві сталася курйозна ситуація. На березі водойми знайшли покинуті жіночі речі.

“У вас щось сталось?” У Києві жінка сама підійшла до водолазів, які шукали її дві години
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила Муніципальна варта Києва на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Перепливав чи тонув? Водолази рятували чоловіка за кілометр від Південного мосту

О восьмій годині на місце прибули водолази ДСНС та поліція. Були розпочаті пошуки зниклої жінки. Але близько десятої години до пошукової групи підійшла та сама жінка, яку шукали, із запитанням: «А що у вас сталось, кого шукаєте?».

Читайте також: Ціла Санта-Барбара: у Київському морі врятували 10-річну дівчинку, яка вистрибнула з човна за 4 км від берега

Нагадаємо, на усіх муніципальних пляжах столиці вивішуються червоні прапори (тобто, купатися не можна).  Відповідний статус встановлюється з профілактичною метою.

 
Зазначається, що за умови тривалої аномальної спеки у водних об’єктах відбувається активне “цвітіня” води – розмноження синьо-зелених водоростей, які споживають з води кисень і виділяють токсичні речовини. Як наслідок, відбувається зниження концентрації розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. За таких обставин санітарна якість води суттєво погіршується.

Великий Київ у Google News

підписатися