Ціла Санта-Барбара: у Київському морі врятували 10-річну дівчинку, яка вистрибнула з човна за 4 км від берега

Автор: Любава Лисичкіна
22:14 22.06.2021

Водолази -рятувальники сьогодні рятували одразу кількох людей. Так, між с.Ровжі і с.Лебедівка жінку і дитину відносило в море на гумовому човні.

Ціла Санта-Барбара: у Київському морі врятували 10-річну дівчинку, яка вистрибнула з човна за 4 км від берега
оренда квартири Київ
Про інцидент написала у соцмережі Любов Шквира.
 
Виявилося, що про жінку і дитину, яких відносило в море на гумовому човні,  рятувальники дізналися під час проведення пошукових робіт поблизу с.Лебедівка. Вони розшукували чоловіка, якого віднесло в море. 
 
Рятувальники знайшли човен і побачена  ними картина була вражаюча.  Жінка знаходилися в човні напідпитку на відстані 4 кілометрів від берега, а дівчинки 10 років в човні не було. Виявилося, що дитина вистрибнула з човна і поплила до берега самотужки.
 
Дівчинку знайшли рятувальники згодом, за 1 кілометр від човна. Дитина розповіла рятувальникам що  злякалася, що човен потоне і вистрибнула, щоб самотужки доплисти до берега. Дівчинка знаходилася за 3 кілометри від берега і  пробула у воді близько 2 годин.  Вона дуже замерзла і вибилась з сил.
 
Дитину та жінку було доставлено на берег. Дитину передано батькам, які при цьому також були  напідпитку.
 
Потім рятувальники знову направилася далі для пошуку чоловіка на човні якого відносило в Київське море. Його було знайдено за 10 кілометрів від берега на човні в стані алкогольного спяніння без будь-яких засобів захисту. Чоловіка було доставлено до берега і передано працівникам поліції.
 
Нагадаємо,  у Київському морі зафіксовано масовий мор риби.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися