У театрі Лесі Українки показали останню премʼєру сезону: чому варто побачити “Дочки”

Автор: Любава Лисичкіна
22:24 18.06

5 жінок різних поколінь, різних думок і поглядів. Кожна з них тебе здивує. Можливо, у комусь ви впізнаєте свою маму, бабу, тітку, сестру чи себе.

У театрі Лесі Українки показали останню премʼєру сезону: чому варто побачити “Дочки”
Про деталі вистави розповіли у Театрі Лесі Українки.
 
Прем’єра “Дочки” – вистава про звичайну сімʼю, яка живе у дуже турбулентному часі. Тут є трішки магії, гумору і багато любові та взаємопідтримки. Жінки однієї родини за збігом обставин опиняються в окупації в рідному селі. Під їх хатою ворожий блокпост, їм щодня загрожує небезпека.
 
Але вони продовжують боротися за виживання. Кожна з них у свій спосіб чинить спротив загарбникам. Хтось створює анонімний телеграм-канал, хтось дістає для своєї сімʼї дефіцитні продукти і ліки, а комусь відомий рецепт, як викликати демона-захисника Молочайника. Кожна на своєму місці робить своє. Бо інакше вони не можуть. Бо, щоб там не сталося, але “все тут їхнє”!
 
Премʼєрні покази у театрі пройшли 15 і 16 червня.
 
 
Режисеркою вистави стала Ольга Турутя –  театральна художниця, майстриня ляльок всіх систем. Ольга – переможниця  Всеукраїнського конкурсу молодої режисури, який організувала Британська рада в Україні, та має постановку у Національному театрі ім. І. Франка за п’єсою Девіда Гаровера “Ножі в курях”. Однойменна вистава була серед номінантів премії “Київська пектораль”.
 
Останні кілька років режисерка тісно співпрацює з Харківським академічним драматичним театром. Серед знакових робіт – вистави “Місто”, “Украдене щастя” та “Лісова пісня”.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин