У столиці відкрили сучасний “Зоопаркінг” (ФОТО, ВІДЕО)

14:45 22.09.2020

Мер Києва Віталій Кличко відкрив новий сучасний триповерховий паркувальний комплекс, що звели на території оновленого столичного зоопарку.

У столиці відкрили сучасний “Зоопаркінг” (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє КМДА.

Сьогодні ми відкриваємо триповерховий «Зоопаркінг» на 435 паркомісць. Для того, аби розвантажити проспект Перемоги, паркінг розташований на території господарської зони зоопарку – з боку вулиці Зоологічної. Це сьогодні – найкращий муніципальний паркінг в Україні», – сказав Кличко.

Для облаштування будівлі паркінгу на території зоопарку демонтували застарілі та аварійні приміщення, а частину споруд перенесли.

 

Новий паркінг обладнаний всіма необхідними сучасними інженерними системами, що інтегровані в загальну диспетчерську систему зоопарку. Тут встановили і енергоефективну систему автоматичного керування освітленням паркінгу. З урахуванням зростання кількості електротранспорту на паркінгу встановили 7 зарядних станцій, що дозволять одночасно заряджати 21 електроавтомобіль. Працює сучасна охоронна система.

Для можливості входу відвідувачів із паркінгу до зоопарку на першому поверсі облаштували вхідну групу з касою.

Для оплати послуг паркування та купівлі квитків до зоопарку, крім каси, встановили 3 автомати для безготівкового розрахунку. Та 1 – що підтримує також операції із паперовими грошима. Всі платіжні термінали та сама система керування паркінгом виготовлені та встановлені вітчизняним виробником.

Крім того, на паркінгу створені зручні умови для маломобільних груп населення. Місця паркування для відвідувачів з інвалідністю розташовані на першому поверсі, поблизу каси та входу до зоопарку. Встановлені 3 ліфти, облаштований пандус та широкі проходи, туалет обладнаний допоміжними пристроями. Поряд розташована кімната матері та дитини.

Довкола паркінгу здійснили благоустрій території. Встановили обмежувальні стовпчики, щоб авто не паркували на тротуарі. Також біля паркінгу встановили лави для сидіння, нове освітлення, висадили дерева та кущі, газон із автоматичним поливом. На об’єкті також облаштували велопарковку.

Як повідомлялося, днями за неправильну парковку біля київського зоопарку 20 автівок забрав евакуатор.

Нагадаємо, в травні відкрився оновлений зоопарк з різнокольоровим жирафом на вході. Що ще нового – вольєри, тварини, квитки, сміттєві баки? “Великий Київ” поїхав подивитись, що ж змінилось в зоопарку – дивіться наш репортаж.

Великий Київ у Google News

підписатися