У столиці рік завершується одразу кількома температурними рекордами

19:19 31.12.2020

У столиці рік завершується одразу кількома температурними рекордами.

У столиці рік завершується одразу кількома температурними рекордами

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 30 грудня у Києві вперше за 140 років середньодобова температура повітря становила +5,3°С, що на 0,7°С вище рекордного значення температури для цього дня 1913 року. Кліматична норма перевищена на 7,3°С, що відповідає погоді кінця жовтня.

Максимальна температура після полудня у столиці піднялась до +7,5°С, таким чином перевищивши попередній рекорд для цього дня 1987 року на 0,2°С.

А температура під ранок останнього дня року не опустилась нижче +7,6°С. Попереднє рекордне значення +3,2°С 1980 року перевищено на 4,4°.

Нагадаємо, метеорологічна зима цьогоріч прийшла майже вчасно – всього на 4 дні пізніше кліматичної норми.

Поки що зимова погода лише двічі навідалась до киян. Вперше – 10 грудня, коли дощ та мокрий сніг замерзли на дорогах та утворили ковзанку. Ролик саме з цього вечора облетів інтернет. На відео видно, як дівчинка з портфелем намагається піднятись по слизький вулиці, але падає безліч разів. Вона потім розповіла журналістам, що падала разів 40, аж поки їй на виручку не прийшов брат.

23 грудня у Києві цілий день йшов сніг. Але, незважаючи на величезні затори та інші складності, супутні снігопаду, жителі столиці здебільшого раділи та активно ділилися фото і відео в соціальних мережах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...