Дівчинка, яка намагалась підкорити Андріївський узвіз під час ожеледиці, повернулась додому

22:51 11.12.2020

Столичним медіа вдалось відшукати дівчинку, яка відчайдушно намагалась збиратись Андріївським узвозом під час ожеледиці. ЇЇ звати Марія, і вона зовсім не вважає себе зіркою Інтернету.

Дівчинка, яка намагалась підкорити Андріївський узвіз під час ожеледиці, повернулась додому

Про це йдеться у сюжеті телеканалу “Україна”.

Зазначається, що близько 40 разів дівчинка намагалась встати та йти далі, але крига на вулицях ніяк не дозволяла цього зробити. 

На щастя, дитина не забилася та не отримала ніяких травм, адже Марія займається гімнастикою і чудово знає як потрібно групуватись. 

До слова, родина Марії досить велика: батьки дівчинки приймають у сім’ю діток з дитбудинків, тож їй на виручку завжди прийдуть брати та сестри. 

Школярка розповіла, що у той вечір за нею прийшов її брат, який допоміг їй дістатись рідної домівки. 

Мені було не смішно, – згадує мама Марічки. – Ми відео дивились зі сльозами на очах, якщо бути відвертим. Слава Богу, що все закінчилось добре”.

Матір дівчинки запевнила, що у Марії спортивний характер, а також висловила надію, що в майбутньому її донька з’являтиметься лише в кумедних відео.

 

Нагадаємо, що вчора мережу сколихнув ролик, на якому видно, як дівчинка намагається повернутись додому, але не може зрушити з місця через кригу. Переглянути його можна ось тут

Читайте також: Ожеледиця в столиці принесла танці на льоду… з динозавром (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися