У столиці гасили автоцистерну і витягували пасажирів з перевернутої маршрутки. На щастя, це було навчання

16:26 16.09.2020

У середу, 16 вересня, столичні вогнеборці разом з рятувальниками Київської аварійно-рятувальної служби (КАРС) і поліцією провели спільні навчання, на яких відпрацьовували свої дії під час з ліквідації наслідків умовного ДТП на Столичному шосе. Такі заходи проводять, щоб бійці ДСНС завжди на високому рівні діяли у подібних ситуаціях.

У столиці гасили автоцистерну і витягували пасажирів з перевернутої маршрутки. На щастя, це було навчання

Про це повідомляє пресслужба Головне управління ДСНС України в Києві.

За тактичним задумом, на Столичному шосе (Обухівський напрямок) виникло зіткнення маршрутки з паливозаправником. У результаті зіткнення маршрутка з 15 пасажирами перекинулась, 9 – постраждалих. Із паливозаправника почалось виливатись на дорогу пальне, що спалахує. Існує загроза вибуху. Постраждалі пасажири самостійно не можуть вибратись із перевернутої маршрутки.

В ДСНС кажуть, що Столичне шосе було обрано не випадково, адже тільки з початку року тут сталося понад 20 автомобільних аварій.

Першим на місце події прибуває патруль національної поліції м. Києва, які оцінивши ситуацію, викликають на допомогу в ліквідації надзвичайної ситуації вогнеборців  ГУ ДСНС України у м. Києві при цьому огородивши місце події.

До місця умовної надзвичайної події прибувають  рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у м. Києві та Київської служби порятунку. Визначивши об’єм необхідних робіт, вони запросили додатково до місця виклику одне пожежно-рятувальне відділення на автоцистерні  та розпочали роботу по деблокуванню потерпілих та наданню їм першої медичної допомоги.

По закінченню заходу, всі учасники підвели підсумки спільних дій при ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Загалом навчання пройшли на високому рівні, усі служби з тактичним задумом впоралися.

Нагадаємо, минулого року на Бортницькій станції аерації ліквідували умовний прорив дамби.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...