Про це на пресбрифінгу розповіли директор структурного підрозділу “Енергозбут” комунального підприємства “Київтеплоенерго” Костянтин Лопатін та головний інженер Розрахункового департаменту ПрАТ “АК “Київводоканал” Євген Шкадро.
“Понад 100 тисяч приладів обліку на сьогодні залишаються не повіреними, це 12% від загальної кількості приладів обліку, які знаходяться у нас на абонентському обліку. Наше підприємство буде змушено знімати такі прилади обліку з абонентського обліку”, – зазначив Лопатін.
“Станом на 13 вересня 2023 року в обліковій базі товариства не повіреними досі є понад 160 тисяч холодних приладів обліку та орієнтовно 140 тисяч приладів гарячого водопостачання. Стан повірки у місті Києві приладів обліку на цей час не задовільний”, – наголосив Шкадро.
Представники обох комунальних підприємств додали, що готують звернення до прем‘єр-міністра України щодо розгляду можливості продовження термінів виконання робіт з періодичної повірки індивідуальних приладів обліку встановлених у квартирах.
Читайте також: На тепломережах столиці виявили і усунули понад 2,2 тисячі пошкоджень, які могли б статися взимку
Нагадаємо, кияни, у яких виникла заборгованість за житлово-комунальні послуги, можуть оформити договір реструктуризації заборгованості та оплачувати її частинами.
Як повідомляв “ВК”, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв наголошував, що держава має перед Києвом борг у понад шість мільярдів гривень за компенсацію різницю в тарифах ще за минулий опалювальний сезон.