На тепломережах столиці виявили і усунули понад 2,2 тисячі пошкоджень, які могли б статися взимку

Автор: Галина Ворона
15:06 06.09.2023

У столиці на завершальній стадії підготовка до опалювального сезону.

На тепломережах столиці виявили і усунули понад 2,2 тисячі пошкоджень, які могли б статися взимку

Про це сьогодні під час пресбрифінгу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, під час гідравлічних випробувань на теплових мережах міста ліквідували понад 2,2 тисячі пошкоджень, що могли б статися взимку.

При цьому 250 пошкоджень усунуті на трубопроводах великих діаметрів – пів метра і більше.

Посадовець нагадав, що минулої зими внаслідок ворожих авіаударів було серйозно пошкоджено близько 63% обладнання, необхідного для нормального й стабільного проходження осінньо-зимового періоду.

Тому, готуючись до зими, місто намагається максимально відновити пошкоджене обладнання паралельно з виконанням планових робіт.

Усі основні роботи вже виконані, на окремих об’єктах – на завершальній стадії, адже ми не припиняємо працювати, поки дозволяє погода. Замінюємо аварійні ділянки мереж, проводимо відновлювальні роботи на великих енергетичних об’єктах тощо”, – зауважив чиновник.

Він зауважив, що місто подбало також, щоб навіть за умови відсутності електроенергії працювали котельні.

Наразі зі 157 котельнь 100 можуть оперативно підключитись до генераторів. Крім того, місто має арсенал мобільних котелень, які можуть оперативно підтримувати тепло в таких закладах як лікарні, пологові будинки.

Тобто оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення не припиняється”, – додав Петро Пантелеєв.

Читайте також: Поділ буде з теплом взимку: Кличко перевірив, як реконструюють магістраль найбільшого діаметру  

Нагадаємо, цього року Київ виділив понад 1 млрд грн на ремонти теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. 

Великий Київ у Google News

підписатися