У столиці відкрилась виставка, присвячена добровольцям Інтернаціонального легіону

Автор: Любава Лисичкіна
16:21 06.08

Виставка буде експонуватися у виставкових залах «Хлібні» заповідника «Софія Київська» до 4 вересня.

У столиці відкрилась виставка, присвячена добровольцям Інтернаціонального легіону

Як повідомляється, це фотомистецький проєкт на території національного заповідника «Софія Київська».

Фотовиставка має назву «Воїни Світу — Воїни Світла» і присвячена добровольцям Інтернаціонального легіону, які захищають Україну проти російських окупантів. Герої фотовиставки — 17 добровольців-легіонерів з Шотландії, Грузії, США, Франції та Азербайджану, а також інших країн, які від самого початку широкомасштабної війни поряд з військовослужбовцями Збройних Сил України боронили столицю України, а також передмістя Києва — Бучу та Гостомель — від окупантів.

«Цей проєкт — це спроба написати портрет кожного із героїв — розкрити його мотивацію та осягнути цю готовність віддати власне життя за долі інших людей. Це не про мистецтво, це про людей Світла. На цих фото немає агресії, але присутня така рішучість, бо вони знають, за що борються», — розповідає організаторка виставки Ірина Буданська.

Також організатори презентували короткометражний фільм режисера Олега Чорного, у якому учасники фотопроєкту розповіли, що ж їх спонукало поїхати на війну в іншу країну, наражаючи своє життя на небезпеку.

«Сьогодні всі герої перебувають у гарячих точках. З нетерпінням чекаю, щоб вони побачили ці світлини на власні очі, коли повернуться», — додала пані Ірина.

До слова, музей Києва кличе на кілька майстер-класів на вихідних.

 

Великий Київ у Google News

підписатися