Музей Києва кличе на кілька майстер-класів на вихідних

Автор: Любава Лисичкіна
23:54 04.08

Цього разу на вас чекає можливість не тільки спробувати, але й навчитися прясти вовну саме так, як це робили майстрині у княжому Києві — з веретеном та прясельцем. А також створити сучасну кераміку в традиційній давньоруській техніці!

Музей Києва кличе на кілька майстер-класів на вихідних

Про заходи повідомляють організатори.

Майстер-клас з ручного прядіння «Made in Kyiv» пройде цієї суботи, 6 серпня, о 14:00.

Його проводитиме Леся Ткачук, учасниця київського клубу історичної реконструкції “ЯР-ТУР”, архітекторка, дизайнерка за освітою, майстриня зі створення одягу та прикрас.

Леся одна з героїнь нашого відеоряду виставки «Made in Kyiv. Археологія повсякдення», де ми розповідаємо про давні технології київських майстрів. Леся поділиться з вами своїми вміннями та секретами ручного прядіння.

Вартість: 200 ₴

Для участі, будь ласка, попередньо зареструйтеся: bit.ly/3OVjYbI

У неділю, 7 серпня, о 14:00 киян запрошуть створити сучасну кераміку в традиційній давньоруській техніці.

Кожен учасник/учасниця майстер-класу зможуть створити свій унікальний виріб: горнятко, мисочку, піалу, вазон, тощо та декорувати рельєфним орнаментом або розмалювати ангобом.

Майстер-клас відбуватиметься у просторі виставки «Made in Kyiv. Археологія повсякдення» під керівництвом майстрів із творчої майстерні «Яр»

Вартість: 300 ₴ + вхідний квиток на виставку (70₴/40₴)

Для участі, будь ласка, попередньо зареструйтеся: bit.ly/3zUN46A

Нагадуємо, що у разі повітряної тривоги МВЦ зачиняється, а відвідувачам рекомендовано пройти в укриття (найближче – ст. м. Театральна). Продовжити роботу на власним виробом ви зможете після сигналу «Відбій повітряної тривоги», або в інший день за погодженням із майстром.

Відомо, юних киян запрошують до пригод: квест «Дари богів»

Великий Київ у Google News

підписатися