У столиці відкрилась виставка ікон, зображених на ящиках з-під набоїв

Автор: Любава Лисичкіна
00:06 04.03

Придбавши будь-який експонат, кожен може допомогти медикам Першого добровольчого мобільного шпиталю.

У столиці відкрилась виставка ікон, зображених на ящиках з-під набоїв Фото: Укроборонпром

Як повідомили в  Укроборонпромі, загалом у експозиції презентовано 28 експонатів.

Художні вироби на релігійну тематику створено на ящиках для набоїв, які українські бійці надсилають з фронту. Придбавши будь-який експонат, кожен може допомогти медикам Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) імені Миколи Пирогова, які рятують життя українських бійців. Саме на підтримку цього шпиталю спрямовані кошти від продажу експонатів виставки.

“Навіть важко підрахувати, скільки грошей ми зібрали відтоді, як почали працювати у цьому напрямку. Але можна стверджувати, що ця сума перевищує шість мільйонів гривень”, – розповів один з авторів робіт Олександр Клименко.

Зазначається, що цей мистецький проєкт започатковано у лютому 2015 року. Експозиція часто подорожує світом і здобула визнання у багатьох країнах. Виставка проходила в Європарламенті, Верховній Раді України, Офісі Президента України, Будинку Уряду України, Сеймі Литовської Республіки, а також у Антверпені, Берліні, Варшаві, Лос-Анджелесі, Монреалі, Парижі тощо.

До слова, у столиці відкрилась незвичайна виставка,  яка має назву “Розстріляний Київ. Хроніка ХХІ століття”. Відвідувачів чекають 40 фото-планшетів із найбільш показовими наслідками рекламного свавілля та прикладами успішного досвіду боротьби з цією проблемою в Києві. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...