“Розстріляний Київ”: у столиці відкрилась незвичайна виставка (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
11:42 02.03

У столиці тільки за минулий рік прибрали понад 20 тисяч незаконних рекламних конструкцій. Фото «найцікавіших» із них потрапили на виставку, яка відкрилась у Києві та працюватиме до 21 березня в Центрі української культури та мистецтва.

“Розстріляний Київ”: у столиці відкрилась незвичайна виставка (ФОТО)

На фотовиставці, яка має назву “Розстріляний Київ. Хроніка ХХІ століття” відвідувачів чекають 40 фото-планшетів із найбільш показовими наслідками рекламного свавілля та прикладами успішного досвіду боротьби з цією проблемою в Києві.

Слово «розстріляний» невипадково обране як ключове в даному проекті. Оскільки хаотичне, необдумане розміщення реклами залишає на фасадах будинків столиці глибокі «рани» від перфоратора. А кривдники фасадів не несуть жодної відповідальності за вчинену шкоду, оскільки нині законодавчо не закріплена відповідальність за таку діяльність.

Зокрема на виставці будуть показані фото архітектурних пам’яток Києва, які постраждали внаслідок необдуманого розміщення реклами на їх фасадах.

Виставка вже стартувала у Центрі української культури та мистецтва (вул. Хорива, 19В), але урочисте відкриття проекту відбудеться 5 березня о 14:00.

Оглянути експозицію можна до 21 березня включно, графік роботи: Пн-Пт – 10:00-19:00; Сб-Нд – 10:00-18:00; 7 березня – вихідний. Вхід вільний.

Нагадаємо, борди із рекламою цитатника Кличка з’явилися у центрі Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...