У столиці регламентували електронні консультації із громадськістю через мобільний застосунок “Київ Цифровий”

Автор: Галина Ворона
18:17 05.10.2023

Департамент суспільних комунікацій і Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розробили порядок проведення електронних консультацій із громадськістю за допомогою мобільного застосунку Київ Цифровий у модулі “Опитування”. Йдеться про обговорення проєктів нормативно-правових актів, перейменування об’єктів міської топоніміки та соціологічні опитування.

У столиці регламентували електронні консультації із громадськістю через мобільний застосунок “Київ Цифровий”

Відповідне рішення сьогодні підтримали депутати Київської міської ради 64 голосами “за”.

Як зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк, основною платформою для консультацій із громадськістю щодо проєктів нормативно-правових актів залишатиметься Офіційний портал Києва, а мобільний застосунок “Київ Цифровий” – додаткова можливість у цьому процесі.

Це жодним чином не заміняє інші інструменти участі, які функціонують у столиці, навпаки – розширює можливості для громади. Наша мета – долучити якомога більше жителів міста до обговорення того чи іншого питання при підготовці рішень міської влади. Так ми будемо більш широко розуміти позицію містян і зможемо приймати ефективні рішення для розвитку нашого міста”, – наголосив він.

Посадовець підкреслив, що наразі в застосунку “Київ Цифровий” більше 3 мільйонів відданих голосів у модулі “Опитування”, що демонструє активну зацікавленість містян у процесах розвитку столиці. Зокрема, кияни активно брали участь у процесі перейменування та віддали понад 6,5 мільйона голосів за нові назви вулиць, провулків, бульварів, проспектів і площ.

Читайте також: Розкажіть про своє ментальне здоров’я: у «Києві Цифровому» стартувало нове опитування

Нагадаємо, у застосунку “Київ Цифровий” відтепер можна підтвердити акаунт через “Дію”.

Великий Київ у Google News

підписатися