У столиці покажуть оперу Chornobyldorf – про нащадків тих, що вижили після катастроф

Автор: Оксана Тупальська
14:46 20.10.2023

Оперу, про яку The Times написало як про «сучасний український шедевр, який варто побачити кожному» покажуть наприкінці листопада в Києві, Археологічну оперу в семи новелах Chornobyldorf покажуть в Київському національному театрі оперети.

У столиці покажуть оперу Chornobyldorf – про нащадків тих, що вижили після катастроф

“Нащадки людства, що вижили після серії катастроф, опиняються у пост-суспільстві, світі після смерті капіталізму, опери та філософії. мандруючи поміж руїнами атомних станцій, закинутих церков, театрів та галерей, вони намагаються відтворити втрачену цивілізацію за допомогою археологічних перформансів-ритуалів універсальні символи та знаки, знову проінтерпретовані невірно, поступово розчиняються у білому шумі природи”, – кажуть про оперу автори Роман Григорів та Ілля Разумейко.

Chornobyldorf вже представили на наступних подіях:

  • O.Festival, Роттердам, Нідерланди
  • Musiktheatertage Wien, Відень, Австрія
  • NOA festivalis, Вільнюс, Литва
  • Huddersfield contemporary music festival, Гадерсфілд, Великобританія
  • Eurofestival, Ліверпуль, Великобританія
  • Theater der Welt, Франкфурт-на-Майні, Німеччина
  • У 2023 році виставу побачать глядачі у Нью-Йорку на Prototype festival.

Нагадаємо, 20 жовтня 2023 року о 18:00 команда проекту War Artists Union запрошує на урочисту презентацію першої виставки робіт – артоб’єктів, створених з уламків зброї та техніки з метою переосмислення наративу війни та демонстрації мистецтва, як сили відродження. Проект покликаний нагадати, що мистецтво може змінювати світ, перетворюючи знаряддя вбивства на символи відродження.

Великий Київ у Google News

підписатися