У столиці можна купити брендові светри на підтримку Совських ставків

Автор: Любава Лисичкіна
23:40 03.12.2021

Український бренд одягу Syndicate випустив серію худі, присвячених збереженню Совських ставків.

У столиці можна купити брендові светри на підтримку Совських ставків

Про це повідомляється на сторінці  бренду в Instsgram.

Мова йде про спеціальну серію від Syndicate та художника Вови Воротньова. І присвячується вона, як наголошується,  перемозі киян у Верховному Суді України у справі про збереження Совських ставків.

Можна додати, що на світлині зі светром чорного кольору можна побачити надпис великими  білими літерами “Совські ставки”, а над літерами – зображення качки, виконане також у білому кольорі.

Крім цього зазначається, що весь прибуток від продажу серії буде направлено на дослідження унікальної природної екосистеми ставків, що існує посеред міста.

Відомо, що земля в рекреаційній зоні перебувала з 2008 року і призначалась для побудови восьми багатоповерхівок. Зведення ЖК не почалося, ділянку отримували в занедбаному стані, а прибирали її комунальники столиці. 

Тепер на цьому місті з’явиться парк майже у 22 гектари. Тут розташовані декілька водойм, посередині протікає ріка Совка, притока Либіді. 

Зазначимо, що фігурує в скандалі із забудовою Совських ставків засновник мережі “Фуршет” Ігор Баленко. У декларації за 2018 рік тодішній депутат Київради Ігор Баленко вказав себе бенефіціаром ТОВ “Господарник”. Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ця фірма входить до групи компаній “Фуршет”, що належать Баленко. Саме це товариство було забудовником Нижнього каскаду Совських ставків. У 2019 році столична прокуратура через суд домоглася розірвання договору оренди цієї ділянки з ТОВ “Господарник” і повернення її територіальній громаді.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися