У столиці дві будівлі підсвітять різними кольорами та запустять соціальну рекламу: причина

Автор: Тетяна Сененко
15:39 01.02

Міжнародний день рідкісних захворювань припадає на останній день лютого. Аби привернути увагу у столиці до цієї теми підсвітять дві будівлі і запустять соціальну рекламу.
Торкнеться світловий перформанс костелу Святого Миколая та Chicago Central House, що на вулиці Антоновича, 44.

У столиці дві будівлі підсвітять різними кольорами та запустять соціальну рекламу: причина

Про це повідомили організатори.

Амбасадоркою кампанії є відома виконавиця Alyona Alyona.

«Ці люди такі ж, як ми, тільки живуть значно менше. Своєчасна діагностика, постійна реабілітація та постійне лікування — для них квиток до довгого повноцінного життя. Вони потребують нашої допомоги. Не ігноруйте їх», — наголошує Альона у відеоролику, що зняли для соціальної кампанії.

За статистикою в Україні 5% від загальної кількості населення страждають на орфанні захворювання, на превеликий жаль, більшість цих пацієнтів — діти (90%). Лікування таких пацієнтів є дороговартісним та довічне, тому в усьому світі піклування про орфанних пацієнтів бере на себе держава.

Нагадаємо, раніше вчені підтвердили, що довгостроковий вплив забрудненого повітря впливає на ризик розвитку хронічного риносинуситу у людей, які не страждають на алергію.

До слова, вакцинація – це єдиний спосіб для людини не залишитися паралізованою або навіть не померти через захворювання на поліомієліт. Адже ліків від цієї хвороби у світі не існує.

Великий Київ у Google News

підписатися