У столичному парку руйнується фонтан, який ще навіть не встигли підключити

Автор: Любава Лисичкіна
21:55 09.04

Реконструкція в Солом’янському ландшафтному парку ще не завершилась, але фонтан, встановлений два місяці тому, вже ледь дихає. Його ще жодного разу не включали, але шматки бетонної конструкції почали відпадати.

У столичному парку руйнується фонтан, який ще навіть не встигли підключити

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom”.

У парку на вул. Генерала Шаповалова в Солом’янському районі жителі спостерігають, як сипляться конструкції нового фонтану. Вартість фонтану  становить майже 35 мільйонів гривень.

Замовником реконструкції  є КП “Київміськрозвиток”. У відповіді на запит журналістів комунальники розповіли, що у 2021 році роботи з реконструкції тут не проводилися. Активна фаза у парку тривала в 2020-му.

Також зазначили, що тендер на проведення робіт Солом’янському ландшафтному парку скасовано у зв’язку з виявленням порушень законодавства в сфері держзакупівель.

Зараз проводиться перевірка на якість виконання робіт. І компанія, яка проводила також благоустрій всієї території поблизу із фонтаном, мусить буде виправити помилки за власний кошт – якщо перевірка виявить порушення.

Після цього планується проведення нового тендеру і вже новий підрядник продовжить ті роботи з реконструкції, які залишилися.

Як відомо,  Солом’янський парк ремонтуватимуть у три черги – що зроблять.  У жовтні  2020 року директор “Київгенплану” Сергій Броневицький розповідав, як щодня можна спостерігати як парк перевтілюється та вже радує місцевих жителів і гостей столиці.

До слова, на Туполева йде війна киян і власників гаражів, які палять сміття.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...